Trápení florbalistů v Kněžicích

23. 11. 2021

Starší florbalisté z Orla dostali v letošní sezóně první možnost utkat se s přespolními týmy na cizí půdě. Na Den boje za svobodu a demokracii jsme přijali pozvání do nedalekých Kněžic na Memoriál Vojtěcha Koreše. Krom Telče a domácích Orlů dorazily ještě 2 týmy z Okříšek.

Zkušenost našich soupeřů byla vidět na první pohled, stejně tak jako nejistota téměř kompletně obnoveného telčského týmu. V prvních společných zápasech se naši střelci nedokázali prosadit ani jednou, naopak soupeři vždy překonali desítku vstřelených branek. Nejhorší výsledek 0:13 s Kněžicemi určitě zabolel. V druhé sadě vzájemných zápasů se naši již trochu rozkoukali a začali hrát více sebejistě. Soupeři už také určitě zvolnili, takže jsme se mohli také šestkrát radovat ze vstřeleného gólu.

Letošním ročník Memoriálu Vojtěcha Koreše vyhráli domácí Kněžice následované týmy Okříšky 1 a Okříšky 2. Telč se tentokrát musela spokojit s místem posledním. Starší žáci zde alespoň nasbírali cenné zkušenosti, které snad zúročí na nějakém dalším turnaji, pokud to pandemická situace dovolí.

Výsledková tabulka z turnaje


Categories: Událo se, Sport