Elévové v Jaroměřicích

26. 4. 2019

Ve čtvrtek 25. dubna v odpoledních hodinách naši nejmladší florbalisté vyrazili do Jaroměřic nad Rokytnou na přátelské utkání s domácími elévy. V prvním zápase, než se naši hráči stačili rozkoukat na hřišti soupeře, jsme inkasovali 3 góly. Čest zachraňoval alespoň Luboš Vyhlídal, který vstřelil náš první gól. Po krátké přestávce jsme nastoupili do odvetného zápasu a soupeře dostali pod tlak. Díky gólům Jakuba Macka a Tomáše Robela jsme dokonce první poločas vedli. Ve druhém ale domácí otočili na 2:3 a v domluveném prodloužení přidali ještě jeden gól navíc. Poprvé naši elévové ale sehráli se soupeřem velice vyrovnaný zápas a již teď se těší na další odvetu.

Orel Telč dále reprezentovali Magda a Patrik Jarolímkovi, Matouš a Tonda Jiráčkovi, Prokop Kovář, Šimon Macek a branku statečně hájil Dominik Novák. Na závěr nemohla chybět zasloužená zmrzlina za výkon a pak už jsme mohli vyrazit domů.

Categories: Událo se, Sport